Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Vítejte na stránkách

Základní školy Chomutov, Hornická 4387.

 

Vyučujeme podle školního vzdělávacího programu "Škola pro budoucnost". V některých třídách mají vybraní žáci rozšířenou výuku tělesné výchovy se zaměřením na lední hokej.

 Základní škola Chomutov, Hornická 4387

Chomutov logo 

04.09.2020

Vítání prvňáčků

Vítání prvňáčků

1. září jsme v naší škole přivítali prvňáčky :)

Detail

02.07.2020

Rozloučení s devítkami

Rozloučení s devítkami

V pátek 26.6. 2020 se deváťáci rozloučili s částí svého života a zároveň přivítali novou životní etapu :)

Detail

09.03.2020

Okresní kolo chemické olympiády

Okresní kolo chemické olympiády

Na chomutovském gymnáziu se v úterý 3. března konalo okresní kolo chemické olympiády kategorie D.

Detail

02.03.2020

Škola zdravé 5

Škola zdravé 5

26. února proběhl na naší škole program s názvem Škola Zdravé 5. Tento program je určen malým žáčkům, aby se seznámili s 5 základními zásadami zdravého stravování, se správným složením jídelníčku, pitným režimem a přípravou zdravé svačinky.

Detail

Aktuální informace

17.09.2020

Návod na přihlášení www.strava.cz

Vážení rodiče, dovolte, abychom Vás seznámili s novinkou, kterou pro Vás chystáme ve stravovacím provozu. V součastnosti jsme zřídili pro strávníky možnost objednat obědy prostřednictvím internetu a mobilního telefonu. Po registraci strávníků a pro objednávání obědů přes internet postupujte podle následujích pokynů:

Detail

11.09.2020

Nošení roušek v budově školy

Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví www.mzcr.cz zavadíme povinnost nosit roušky ve společných vnitřních prostorách budovy školy (např. chodby, toalety). Žádáme, aby děti měly 2 roušky na den, zabalené v igelitovém pytlíku. Děkujeme za respektování tohoto nařízení.

Detail

31.08.2020

AKTUALIZACE ORGANIZACE 1. září 2020 prvňáčci a předškoláčci

PROSÍM, ČTĚTE ... PO MIMOŘÁDNÉM JEDNÁNÍ MĚSTA CHOMUTOV S KHS ÚSTECKÉHO KRAJE DNE 31. 8. 2020 DOŠLO K PŘEHODNOCENÍ ROZHODNUTÍ MĚSTA CHOMUTOV A KHS VE VĚCI SLAVNOSTNÍHO VÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ A PŘEDEVŠÍM VSTUPU JEJICH ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ DO BUDOVY ŠKOLY.

Detail

31.08.2020

Změna placení stravy přes bankovní účet

Žádáme rodiče, aby pro platby stravného zřídili ve své bance povolení k inkasu.

Detail

31.08.2020

ORGANIZACE 1.září 2020, prvňáčci, předškoláčci, ostatní žáci naší školy

Vážení rodiče, v přiložených dokumentech naleznete informace pro přípravnou třídu, první třídy a ostatní žáky naší školy.

Detail

26.08.2020

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Přeplatky, které mají strávníci z minulého školního roku jsou načteny od 1.9.2020 do jejich výše. Žádáme rodiče, jestliže nechtějí oběd pro své dítě na 1.9.2020, aby včas stravu odhlásili.

Detail

Ve spolupráci se školským poradenským zařízení – SPC Měcholupy byl v letošním školním roce zahájen nový kroužek „Hrátky s řečí“. Kroužek je zaměřen na prevenci narušené komunikační schopnosti. Jeho obsahem jsou převážně rozvoj artikulační neobratnosti, jemné i hrubé motoriky, zrakového a sluchového vnímání, slovní zásoby apod. To vše probíhá v nově zařízené místnosti, vybavené pomůckami speciálně pro tyto účely, formou cílených rozmanitých činností a her, které děti vnímají převážně jako zábavu.

V současné době má kroužek již 12 dětí, a to nejen z prvního stupně. Pod vedením školské logopedky z výše uvedeného SPC Mgr. Hany Tvrzové s nimi pracují logopedické preventistky Radka Mistolerová a Alena Butašová.

hrátky s řečí

hrátky s řečíhrátky s řečílogo